8 + 8 důvodů proč chodit / nechodit s chlapem z fitka

Proč byste měla nebo neměla chodit s chlapem, který chodí do fitka, zvedá činky a stará se o své tělo? Dozvíte se v článku.

Na tento článek jsem přizval odběratelé newsletteru, kteří mi poslali své zkušenosti při jejich randění a podělili se i o důvody proč ano a proč ne. Odpověděly především ženy, což je samozřejmě správné, protože článek je řešen z jejich strany. Návrhy čtenářek byly hodně zajímavé a některé by mě nenapadli (nevidím tuto problematiku ze strany žen). Článek nemá ambice stát se oslavováním nebo nadřazováním vztahu s chlapem z fitka nad vztah s “normálním” chlapem, stejně tak nemá cíl odradit vás od toho vztahu. Jedná se o generalizování a každý člověk je ve finále jiný. Tak jdeme na to!

V nadpise se bodybuilder, ale berme důvody obecně pro lidi, kteří nijak nezávodí, ale pouze mají smysl ve zdravém životním stylu.

Proč chodit s chlápkem z fitka

U některých lidí je životní styl být stále ve formě, pečovat o své tělo, zvyšovat svou sílu a zpevňovat tělo. Takový muž je atraktivní pro opačné pohlaví a je to i důvod, proč s ním chodit. Vztah funguje na přitažlivosti a tu určitě u chlápka se svaly najdete. S tím souvisí i to, že mají svůj cíl. Ambiciózní a sebevědomí muži jsou atraktivní. Rovněž takoví lidé jsou mnohem vyrovnanější, méně věci je rozhodí a dokáží se lépe soustředit, protože to umí z posilovny.

S aktivně sportujícím mužem se nebudete muset bát o svou postavu. Bude pečovat, jak o svůj jídelníček, tak o ten váš. Rád vás vezme do posilovny, protože takto vyjadřují bodybuildeři to, že jste pro ně něco více. Chtějí se s vámi podělit o své nadšení ze sportu a převést i vás na stranu činek a sebezdokonalování těla. Málokdy to znamená to, že vám chce naznačit, že byste měla se sebou něco dělat. Tyto aktivity mohou posílit váš vztah a pomohou vám osobně v zdravém životním stylu. Určitě vás i bude motivovat zlepšovat se po jeho boku. Ne nadarmo se říká: Train together, stay together. – Trénujte spolu, zůstaňte spolu.

Pro praktický život se vám bude hodit třeba to, že takový muž je silnější, takže nebude mít problém jednou za čas něco přestěhovat nebo bude vás moci nosit v náručích. V sexuálním životě může být jejich síla také užitečná. Často jsou tito muži hladce oholení, aby byly vidět všechny jejich svaly a žádný nebyl zakryt. A nestane se ze dne na den, že se změní a přestane se o sebe starat, protože být ve formě je jeho úděl.

A bát se o ztrátu partnera se možná nebudete muset bát tolik, jak si myslíte. Nemají čas na flirtování.

Proč nechodit s chlápkem z fitka

Co je uvedeno v důvodech, proč ano, může být snadno otočeno jako nevýhoda.

Jejich život má několik priorit – jídlo, odpočinek a trénink a pak to budete možná vy. Každý den je pro ně dnem pro posilování – rutina je rutina. Občas jsou tím posedlí a jsou nevyrovnaní, protože u nich probíhá fáze rýsování či nabírání. V těchto chvílích si musíte dát pohov, bodybuilder má totiž jinou práci. Když nedostanou své jídlo, trénink, tak jak mají, je to špatné a ovlivní to celé jejich bytí.

Občas jejich velikost může být na obtíž.

Jejich cíl být vyrýsovaný, nabrat svaly nebo poctivě navržené kardio je vidět všude. Je posedlý svým vzhledem, spíše však svou formou a to, jak svaly vypadají v zrcadle. Tráví hodně času u zrcadla a zkoumá, co zlepšit. Neberte to špatně, vizualizuje svůj nový cíl. Čas trávený u zrcadla bude možná delší než čas, který se bude dívat na vás. A když dobře vypadá připravte se, že jeho šatník bude obsahovat upnutá trička, aby ukázal, co natrénoval.

U některých se může časem vytvořit efekt “meathead” nebo “musclehead”. Poznáte to porovnáváním se s ostatními a jeho gesty: “Toho bych složil jednou ranou.” a podobnými. Samozřejmě vše završí pohledem na svůj biceps a pomýšlením, že právě zachraňuje svět. Jeho oblíbeným žánrem budou akční filmy – Schwarzenegger a tak.

Většina bodybuilderů (závodníků) tráví opravdu hodně času tréninkem. Na vztah už pak toho času moc nezbývá. Kromě času lidé z posiloven často investují do doplňků a klidně utratí tisíce měsíčně za proteiny, kreatiny a jiné pixle zázraků, které zřejmě nebudete chápat. (Nikdy neříkejte, že to jsou steroidy! Na 99% nejsou.)

Tito lidé nemají čas flirtovat, ale tu a tam se ta možnost naskytne. Otázka svádění jinou je velmi žhavá při tom vztahu.

Při jídle se připravte na to, že má spočítané kolik má co kalorií, proteinů nebo sacharidů. Kola vám neprojde, stejně jako něco z fast foodu. Na jednu stranu budete zdravější, na tu druhou budete cítit každou chybu ve vaši volbě jídla či pití.

Chodit nebo nechodit?

To je oč tu běží… Berte článek spíše jako nadsázku a vtip než něco příliš vážného. Důvody v něm uvedené jsou často vídané u těch chlápků z fitka, někdo může mít všechno ze zmíněného, jiný zase třeba jen pár. Každý jsme originál. A to platí i u těch, kteří navštěvují fitka a zvedají činky.

Nehrozte se okamžiku, kdy vám nějaký chlap řekne, že chodí do posilovny, není důvod. Jaký je poznáte až při vztahu ne z obecných věcí, které jsem popsal.

Máte svou zkušenost? Podělte se o ni.

Leave a Comment: