Zbavte se břišního tuku pomocí těchto pálících potravin

Jsou potraviny, které jsou předurčeny k tomu, aby škodily a dělaly tělu škody v podobě usazení tuku v oblasti břicha či na jiných problémových partiích. Jsou však i takové, které mohou pomoci s odstraněním tuku v oblasti břicha. Které jsou ty super potraviny?

Než je začnu vypisovat, dovolím si popsat realitu. Neočekávejte, když začnete jíst tyto potraviny, že budete hubnout a likvidovat tuk z oblasti břicha, když nezměníte stravu či nezahrnete do programu pohyb. Tyto potraviny mohou pomoci, ale nefungují sami o sobě.

Na sobě jsem si některé z nich vyzkoušel. Část z nich je reakční opravdu okamžitě a účinky poznáte ihned, jiné potraviny jsou tajnými bojovníky.

Seznam potravin ničící břišní tuk

  • ořechy – snižují chutě na sladké, pomáhají při tvorbě svalů. Bojují s obezitou, pomáhají v boji se srdečními chorobami, rakovinou i třeba vráskami. Ořechy jsou celkově bohaté na látky prospěšné pro tělo.
  • luštěniny – příznivě ovlivňují trávení, vlivem vysokého obsahu bílkovin pomáhají v růstu svalů i v pálení tuku. Pomáhají v boji s obezitou a srdečními chorobami.
  • mléčné výrobky – posilují kosti, nakopnou hubnutí. Pomáhají v boji s řídnutím kostí, s rakovinou či snižují krevní tlak.
  • ovesné vločky – neslazené a neochucené vás nakoupnou energií, sníží cholesterol a udrží správnou hladinu krevního cukru. Vločky bojují stejně jako výše uvedené jídla s rakovinou či srdečními chorobami, ale také s cukrovkou.
  • vejce – levný zdroj bílkovin pomáhá v boji s obezitou a napomáhá růstu svalů i pálení břišního tuku
  • libové maso – typicky kuřecí či krůtí – posiluje imunitní systém, pomáhá v nabírání čisté svalové hmoty a rovněž bojuje s obezitou.
  • burákové máslo – moje nejoblíbenější – pálí břišní tuk, pomáhá v budování svalů a zabraňuje jejich ztrátě. Je to pomocník při boji s obezitou i s kardiovaskulárními chorobami.
  • olivový olej – možná nezvyklé, že se na tento seznam dostane přímo tuk, ale olivový olej je jeden z těch tuků, které tělu velmi pomáhají. Snižuje totiž cholesterol, vylepší funkci imunitního systému a bojuje také s obezitou či srdečními chorobami. Je to to tajemství občanů z jižní Evropy? Zřejmě ano.
  • grep a bobulové ovoce – grep je celkem neoblíbený pro svou kyselost, jenže právě tato vlastnost je pro boj s tukem velmi vítanou. I bobule jako borůvky či maliny zlepšují pálení břišního tuku a mají i další superschopnosti.
  • chilli – chilli papričky jsou rovněž velmi účinné v boji s tukem. Na sobě mám tento efekt velmi dobře odzkoušen a není divu, že si toho všimli i farmaceutické firmy, kdy je chilli součásti mnoha léků na hubnutí (fungují??? – myšlenka dobrá a je to založeno na reálných výsledcích). Pokud chcete prohnat svůj břišní tuk, zkuste to s papričkou.

Dostali jsme se na konec seznamu. Věřím, že část z těchto potravin zařadíte na svůj seznam a budete je mít denně, protože opravdu fungují. Je to většinou čistá příroda a to je vždy záruka kvality.

Po čem sáhnete jako první?

Leave a Comment:

1 comment
Pavlína says 19.11.2013

Tímto článkem jsi mi udělal radost 🙂 Sedm z nich jím celkem pravidelně, takže jsi mě ujistil, že je to tak správně 🙂

Reply
Add Your Reply