5 výmluv, které máme pro přibírání na váze

Když začneme přibírat na váze, snažíme se skutečnost omluvit několika způsoby, které by měly zmírnit dopady na naši psychiku. Vybírám pět dobrých výmluv pro přibírání na váze.

Důvod pro přibírání na váze může být samozřejmě i jiný a závažnější, třeba problémy se zdravím, nebo jste si dali za cíl nabrat hmotu, abyste byli větší. Tyto důvody neberu jako výmluvy. Výmluvy jsou třeba tyto.

Jedl jsem mimo domov

Doporučení přípravovat si jídlo doma a konzumovat jen toto jídlo je známé. Když jste celé dny venku, občas si skočíte na něco nezdravého a pak se na to vymlouváte…

To jsou svaly

Může to být pravda, ale v tom případě by se vám neměl zvětšovat obvod pasu, zadku a všech partií těla. Svaly by měly jít vidět a ne být ukryty ve zvětšující se vrstvě tuku.

Oblečení se srazilo

Prodavačky to říkají, že se to srazí, ale neplatí to, pokud to tričko máte rok. Pak už se nezmenšuje tričko, ale zvětšujete se vy.

Dělají to menší

Písmeno nebo číslo značící velikost oblečení je pořád stejně velké. Změnilo se vaše tělo a zřejmě vaše váha.

Ta váha špatně váží

Nemá k tomu nejmenší důvod vážit jinak…

Je třeba výmluvy zastavit a uvědomit si, že je chyba na vaší straně. Změnili jste vaši rutinu a místo pravidelného sportu už jen sedíte u televize nebo počítače. Ta změna nastane témař okamžitě. Pokud se nechcete vymlouvat, musíte znovu nastartovat vaše tělo.

Máte ještě nějaké zajímavé výmluvy své či známých?

Leave a Comment: