Tipy na kurzy jak na paleo, veganství či cvičení z domova

Chcete se dozvědět více o paleo? Nebo se naučit vařit ve vegan stylu? Není problém. Možná nemusíte ani opustit teplo domova. Online výuka je současnosti.

More...

Na internetu se můžete přiučit téměř čemukoliv. Obor zdraví a hubnutí není výjimkou. Pomalu a jistě se fenomén online vzdělávání přesouvá i k nám. Projděme si nejzajímavější kurzy (online i offline), na které můžete v současnosti narazit.

Jak na Paleo dietu

jak na paleo stravu

jak na paleo stravu

Jedná se o videokurz, který vám představí fenomén paleo v 11 lekcích. Součástí kurzu je i 5 denní jídelníček i s recepty.

Autor: Michal Turna - autor blogu grasa.cz​

Najím se a zhubnu

Tipy na kurzy jak na paleo, veganství či cvičení z domova 15

Jedná se o kurz, který probíhá hlavně v Praze a vysvětlí vám principy výživy. Jak poznat nevhodné potraviny? Jak strava ovlivňuje krev a podobně. Na závěr lektorka přidá i recepty. 

Lektorka: Cecílie Jílková - najimseazhubnu.cz​

Jedna z účastni kurzu Cecílie:

"Kurz predcil ma ocekavani. Konecne jsem dostala komplexni obrazek o zdravem zivotnim stylu a vsechny me predesle znalosti se po absolvovani kurzu propojily do souvislosti.​"

Jak pálit a neukládat

Recenze e-booku Jak pálit a neukládat

Hodnocení účastnice kurzu Ireny:

Kurz byl skvělý! Vše bylo perfektně vysvětleno, konečně jsem pochopila, co se děje v našem těle po jídle, a jak to, co sníme, ovlivňuje to, co se tam děje a proč ukládáme tuky, ale i jak jíst, abychom na shromážděné tuky spálili. Skvěle - jednoduše a zřetelně - vysvětleno. Mnoho doporučení na stravovacích styly a diety, jak neukládat, ale pálit. Velmi dobře vysvětleno, jaké cvičení nám pomáhá pálit tuky a jaké ne. Opět různorodá doporučení, jaký pohyb zvolit podle toho, co ti vyhovuje a kdy během dne. A hlavně si odnesete tuny materiálů, z kterých můžeš čerpat. Maximální spokojenost! Předčilo moje očekávání.​

Jak pálit tuky a neukládat je? Mé začátky s hubnutím měly klasické symptomy. Nevěřil jsem, že bych mohl výrazně zhubnout, natož nakonec shodit 25kg. Po mnoha pokusech a omylech jsem se dopracoval do cíle. Máte dostatek času zkoušet pořád dokola všechny ty zaručené metody, které nefungují, nedá se na nich vydržet věčně, neřeší jestli se zbavíte tuku nebo svalové hmoty?

Popisuje ve svém kurzu Petr Novák, který je autorem stejnojmenného e-booku (recenze)​. Kurz probíhá většinou v Praze a Brně.

Autor: Petr Novák - autor blogu fitplan.cz​

Přečtěte si i o e-booku Jak pálit a neukládat

Zdravá výživa a hubnutí

Tipy na kurzy jak na paleo, veganství či cvičení z domova 16

Tento kurz přináší ucelené informace lidem, kteří už nechtějí poslouchat rozporuplné a z kontextu vytržené informace o výživě. Zaměřuje se na rady, jak využívat přirozených, základních potravin, bez nutnosti nakupování výživových doplňků a spojuje v sobě prvky zdravé redukce váhy a zdravé výživy.

Autorka: MUDr. Václava Kunová - autorka rozumnehubnuti.cz​

Knihy, které Václava Kunová napsala.

Fitkoučing - Jak být fit

Tipy na kurzy jak na paleo, veganství či cvičení z domova 17

Rozhodně se nebojte žádných drastických diet a radikálních změn. Jde především o dobře mířené rady a tipy na věci, které lektor sám na sobě vyzkoušel a o kterých ví, že fungují. Fitkoučink vám ukáže několik tipů a rad z Ajurvédy, Jógy, očistných technik a dalších zdrojů. Představí vám úpravy, které přinesou co největší užitek s co nejmenším úsilím.

Autor: Tomáš Reinbergr - tore.cz​

Superčlověkem za tři měsíce

Tipy na kurzy jak na paleo, veganství či cvičení z domova 18

Ohlas účastnice kurzu Markéty: Je skvělé, že se kurz zaměřuje na různé aspekty životního stylu včetně stravy, spánku, pohybu, atd., vše bylo vysvětleno velmi srozumitelně. Pro mě měla účast především motivační hodnotu, jelikož jsem dost věcí již znala, ale přesto kurz hodnotím jako přínosný. Mile mě také překvapila ochutnávka.

"Už to brzy budou tři roky, kdy jsem byl slabý, moje sebevědomí kleslo k nule a ve svém těle jsem se cítil velmi nepohodlně. Nyní se cítím skvěle, mám plno energie a už se za své tělo nestydím. Cítím se jako superčlověk!"

Michal Turna ve svém kurzu ukáže jeho návod, jak se stát superčlověkem.​

Knižní verze tohoto kurzu

Úvod do veganství

Tipy na kurzy jak na paleo, veganství či cvičení z domova 19

"V kurzu projdeme přechod na čistě veganskou stravu krok po kroku. Podíváme se na potraviny, které je dobré do jídelníčku přidat a proč. Povíme si, jak docílit toho, aby byl váš jídelníček pestrý a vyvážený..."

Autor: Pavel Houdek - autor veganka.cz​

Vegetariánství pro zelenáče

Tipy na kurzy jak na paleo, veganství či cvičení z domova 20

Reakce účastníka: Mnoho užitečných informací podaných velmi srozumitelně v příjemném a přátelském prostředí. Ochutnávky účastníka opravdu nabudí na správnou vlnu. Výsledek je maximální spokojenost.

Chcete vědět, co je to seitan nebo robi, překvapit ostatní chutnou večeří z tempehu nebo tofu a v prodejně zdravé výživy se pohybovat se světáckou samozřejmostí a znaleckou jiskrou v oku? Pak jste na správné adrese.

Autor: Pavel Ovesný  - vegmania.cz​

Výzva 21 dní​

Tipy na kurzy jak na paleo, veganství či cvičení z domova 21

Výzva 21 dní kloubí několik témat dohromady - od samotného tématu cvičení po motivaci.

Úvodní týden kurzu je zdarma a dozvíte se v něm potřebné základy pro proměnu postavy.​

Autor: Tomáš Jehlička - provozovatel různých fitness projektů (cviceni-doma.cz či trener-online.cz)

 

 

Leave a Comment: