10 tipů na dárek pro člověka z fitka nebo jiného blázna

Vánoce se blíží a s ním i (možná) potřeba obdarovat někoho blízkého. Pokud máte v rodině či za partnera/partnerku člověka, který je blázen do cvičení, zdravého životního stylu či podobně, mám tu pro vás tipy na dárek právě pro něj či ni.

Jelikož jsem jeden z nich, tak vím, jak lidé z tohoto prostředí asi přemýšlí a co si třeba přejí. Každou z položek uděláte radost.

Suplementy

Jde to i bez nich, o čemž jsem již několikrát psal. Mít nějakou podporu v podobě proteinu či nějakého pre-workoutu, je určitě fajn. Pokud víte, že osoba, kterou chcete obdarovat, již nějaký takový přípravek užívá, kupte mu další. Uděláte mu/jí radost, protože je to jedna z nejdůležitějších věcí v jeho životě

Co bych nekupoval jako dárek jsou různé tabletky, které mohou značit, že má zdravotní problém. To není pozitivní a nepřipomínejte obdarovanému, že má tyto problémy – příklad dárek v podobě vitamínů či něco na zlepšení paměti. To není příliš vhodné. Také nekupujte spalovače tuku či tabletky na hubnutí, naznačíte totiž něco, co jste určitě nechtěli.

[button url=”http://www.strongbody.cz/proteiny#a_aid=52025907b70ca” target=”blank” style=”flat” size=”5″ center=”yes”]Přejít na nabídku proteinů[/button]

Kniha Total Recall

Arnold Schwarzenegger je vzorem mnoha lidí. Je úspěšným člověkem a modlou mnoha mladých. Před několika měsíci vyšel český překlad jeho knihy. Tuto knihu si chce přečíst každý, kdo je nějak spojený s kulturistikou či fitness. Arnold je vzor mnohých.

Total Recall - Arnold Schwarzenegger

Total Recall – Arnold Schwarzenegger

[button url=”http://www.tkqlhce.com/click-7195953-11378562?sid=1129&url=http%3A%2F%2Fwww.popron.cz%2Farnold-schwarzenegger-total-recall-kniha%2Fs-732351%2F” target=”blank” style=”flat” size=”4″ center=”yes”]Přejít do obchodu[/button]

Permanentka

Dalším příjemným překvapením může být permanentka do fitka (sportovního klubu), do kterého chodí. Předplaťte mu třeba na měsíc a uděláte dobrou věc pro daného člověka. Obdarovaný ucítí, že jej podporujete v jeho cestě a bude chodit do posilovny možná i radostněji.

Startovné na bláznivé akci

Pokud slýcháváte, jak se váš blízký baví o nějakém závodě, který není až tak obvyklý. Vyzvěte jej a zaplaťte mu startovné. Tím jej dokonale namotivujete a budete vědět, že toho dosáhne.

Jaké jsou bláznivé akce? Třeba Spartan Race, B7, 24 hodin Inline, maraton,….

Sluchátka

Tento předmět ne příliš souvisí se zdravým životním stylem, ale je součástí mnoha z nás. Sluchátka nosíme do veřejných posiloven, máme je často na sobě při běhání a pomáhají nás nakopnout. Zaměřte se na výběr speciálních sluchátek a hlavně praktických pro běh či do posilovny. Příkladem mohou být sluchátka navržena vítězem IronMana.

[button url=”http://clkuk.tradedoubler.com/click?p(145764)a(2334768)g(18693732)url(https://www.mall.cz/sportovni-sluchatka/yurbuds-ironman-inspire-duro)” target=”blank” style=”flat” size=”5″ center=”yes”]Podívat se na sluchátka[/button]
Sluchátka inspirované vítězem IronMana

Sluchátka inspirované vítězem IronMana

Literatura – o výživě, o tréninku, běhání

Většina z lidí okolo fitness, běhání atp. se ráda vzdělává. Čtení článků na internetu, kupování Muscle&Fitness nebo koupení nějaké knihy. Které knihy bych doporučil?

Zdravé jídlo

Zdravé pokrmy mohou být někdy drahé, Vánoce mohou být dobrou příležitostí pro to obdarovat někoho pokrmem či potravinami, které si osoba sama nekoupí. Zkuste třeba pořídit sushi kit na domácí sushi, chia, fazole mungo, klíčky či různé superpotraviny. Určitě vyzkoušejte. Zkuste e-shop countrylife.cz.

Zdraví z přírody

Příroda je nejsilnější pomocník v oblasti zdraví. Obdarujte svého známého něčím, co jej nabije skutečnou energii, pomůže s regeneraci nebo v jiné oblasti. Zkuste sáhnout po řase Chlorella, přípravku se žraločí chrupavkou či třeba trochu jiný zelený čaj – Matcha, který je 10x silnější než běžný zelený čaj.

Sportovní oblečení

Kategorii tzv. měkkých dárků zastupuje především termoprádlo, které se hodí při chladných dnech a jsou nejlepší volbou při tréninku. Zjistěte velikost a běžte do toho. Investice do funkčního oblečení je super a vrátí se.

[button url=”http://clkuk.tradedoubler.com/click?p(145764)a(2334768)g(18693732)url(https://www.mall.cz/termopradlo/)” target=”blank” style=”flat” size=”5″]Podívat se na termoprádlo[/button]

Spoluúčast při tréninku

A víte, co člověka potěší úplně nejvíce? Když budete trénovat s ním / ní. Společné tréninky mohou být motivací pro něj / ní a zároveň to prospěje i vám samotným. Nestojí vás to žádné finance a bude to mít největší efekt ze všech těchto tipů. Klidně se jej zeptejte, jestli můžete jít někdy taky cvičit či běhat.

Máte vybráno? Věřím, že přehled a tipy na dárky pomohly. Pokud ne, zkuste zúžit oblast zájmů a napište do komentářů a zkusím poradit.

Leave a Comment:

1 comment
Ela says 21.6.2015

Suplementy, sluchátka, dobré jídlo, podpora 🙂

Reply
Add Your Reply