Oslavujte své tělo

Ať už jste v jakékoliv fázi transformace těla, vždy musíte zůstat s vaším tělem. Mít ho rád a oslavovat takové jaké je. Jedině tak můžete dlouhodobě dosáhnout spokojenosti a vysněných výsledků.

Vaše tělo je takové, jaké jste si jej udělali. Nikdo jiný to neudělal.

Šance vždycky jsou a je třeba začít uvnitř vaši mysli. Nejdůležitější je vždycky zůstat pozitivní a věřit, že se to může stát.

Oslavujte tělo

Mějte rádi své tělo, tím uděláte obrovský kus směrem k zlepšení. Zároveň si uvědomíte, co je špatně, ale vy víte, že už na tom děláte a změny se dějí pomalu, ale za to trvale. Důležité je jít na to pomalu.

Vždycky se mějte rádi. Usmějte se na sebe v zrcadle ráno a slibte si, že za měsíc se nepoznáte, protože budete chtít být jiný/á.

Oslavujte jídlem

Vaše oslavy mohou mít na první pohled kontraproduktivní efekt, ale ten druhý už je právě ve směru cíle. Musíte jíst, abyste hubli, nabrali svaly nebo obnovili váš metabolismus. Oslavujte jídlem, vybírejte to, které vás nebrzdí a nevrací zpět.

Barevné jídlo, které to zdravé je, působí živým hravým dojmem. A každá párty je barevná. Jak vybírat jídlo najdete v jiném článku.

Oslavujte pohybem

Každý pohyb je pro tělo zlo, ale zároveň dobro. Zlo pro současnost, dobro pro budoucnost. Vaše tělo vás možná bude nenávidět, ale později bude rádo.

Naučte se brát pohyb jako něco přirozeného jako ranní káva nebo čištění zubů. Pokud nesnášíte fitko, více choďte venku nebo nazujte běžecké boty.

Sebevědomí jako bonus

Všechny tyto body vám dopomohou k tomu, že se budete lépe cítit, budete mít o sobě lepší mínění. Zvýšíte si sebevědomí a to se vždycky hodí.

Leave a Comment: