Co nesnáším na lidech kolem posilování

Jedna z mála věcí, kterou nemám rád okolo posilovny, je trošku negativní pohled na lidi, kteří cvičí kvůli (snad) malé skupině jedinců, kteří se chovají, jak vyjdou z posilovny nepřístojně. V zajetí ega…

Je super, že chodí do posilovny, ale nemusí o tom přece všude mluvit. A hlavně neporovnávat si s někým ego… Posilování je věc, kterou si musí každý nosit v srdci a ne, kterou musí říkat každému na potkání a vyvolávat konflikty, protože začali zvedat bench.

Proč existují týpci, co přijdou k někomu a chtějí se hned mlátit a dokazovat si svou sílu, kterou asi právě získali v posilovně? Tak se chovají pouze idioti. Není důvod se tak chovat. Proč někdo k někomu přijde a chce se pobít z důvodu pohledu na náhodnou kolemjdoucí, pohled na něj či jen proto, že je v pohodě? Prosím, nechovejte se tak, buďte v pohodě, svaly máte mít na rukách, v hlavě je místo pro mozek, škodíte všem lidem, kteří na sobě pracují a nechtějí se chovat jako idioti. A být za ně považováni.

To je jedna část týpků z posilovny. Další jsou ti, kam vejdou, tam slyšíte kolik jezdí sérií toho, kolik dávají bench atp. Kolik proteinů jí a podobně. Věřte, že to zajímá možná tak lidi, kteří jsou na stejné vlně (zajímá mě to, ale ne až tak, že bych se o tom dokázal bavit celý večer). Pokud o tom někdo nezačne, nezačínejte taky.

Hlavně kvůli těmto dvěma skupinám nemluvím o posilovně s nikým, kdo mě nezná nebo o tom nezačne. Lidé rádi škatulkují a posilování je naláká do jedné z těchto dvou skupin. Nechci, aby si mě hned zařadili do skupiny testosteronem poháněného člověka, který si chce dokazovat něco ve rvačce nebo že si nemám s kým říct nic jiného.

Rád pracuji na sobě, ale toto je věc, která mě na tom nejvíce štve. A možná ve finále ti “rowdies” stráví v posilovně měsíc a zničí pověst těch, co tam jsou denně už roky…

Je něco, co vás štve okolo posilování a cvičení? Ať už jsou to nějaké typy lidí nebo cokoliv dalšího? Podělte se o tom v komentářích.

Leave a Comment: