Vsaďte se, že zhubnete! Hra o hubnutí začíná

Máte problémy zhubnout, ať už kvůli slabé motivaci nebo vás to prostě přestane bavit? Co kdyby šlo o peníze? Můžete je získat nebo ztratit. Zajímá vás více?

Na internetu se před několika měsíci objevil startup jménem DietBet, v překladu sázka na dietu. Autoři projektu přišli se skvělým nápadem, který vám pomůže při zdolávání vašich fitness cílů a dosáhnete konečně chtěné postavy.

O co jde?

DietBet je 28 denní hra, ve které je cílem každého zúčastněného zhubnout 4% své váhy během této doby. Na začátku si vyberete soutěž, která se vám líbí, vyhovuje vám částka a můžete začít.

Jak to funguje?

Je to jednoduché – vsadíte peníze, ty se uloží a po ukončení hry se peníze rozdělí mezi ty úspěšné, kteří zhubli o 4% své váhy. Jak zařídit, aby se nepodvádělo? Před započetím období se vyfotíte (bez klobouku, pásku a bot), vyfotíte vaši váhu a nahrajete na váš profil u DietBetu. Na konci období nahrajete opět své fotky a vložíte konečnou váhu. Tým projektu vyhodnotí reálnost vaši změny a potvrdí, že jste skutečně tolik zhubli. Tento systém má zamezit podvodům.

Denně můžete psát vaše pocity, fotky jídla či sebe a motivovat tak ostatní a držet si svůj postup a nepřestávat. Pokud máte iPhone, můžete si stáhnout aplikaci, kterou budete mít všude u sebe.

Proč se přihlásit?

Hubnutí se může stát tímto způsobem zábavou. 4% z 80 kg jsou něco málo přes tři kila. Taková ztráta váhy je zdravá a určitě možná pouhou úpravou stravy. Motivujete rovněž vaše přátelé a spolusoutěžící. Pokud splníte tyto kritéria můžete si i vydělat. Na penězích přece záleží… Pokud v tom budete mít peníze od startu, budete mít i motivaci pokračovat. Není to tak? Finančně zavázaní lidé jsou při hubnutí úspěšnější.

Temná strana DietBet

Jednak jsou to podvody, které systém snaží řešit a daří se jim to.

Ale jsou to i zdravotní nebezpečí. Můžete nastoupit na nebezpečnou dietu, nejíst či jinak hazardovat se zdravím, to není cílem projektu DietBet.

Jdeme do toho?

Fitness101.cz je psán s cílem motivovat ostatní a pomáhat lidem k jejím cílům. Založíme svou soutěž a sejdeme se uvnitř? Půjdete do toho se mnou? Kolik dolarů je pro vás dostatečně motivující?

Leave a Comment: