Cíle blogu

Naučit lidi zdravému životního stylu

Vyrostl jsem na uzeném, sladkostech a limonádách. Jsem kluk, který proseděl odpoledne u počítače a bez pohybu. Takových nás je hodně. Věřím, že touto iniciativou přinutím alespoň jednoho ke změně životního stylu – minimálně pozměnit stravu a aspoň přidat posilovnu, protože to smysl má. Prostřednictvím blogu vám chci předat informace, jak prolomit své návyky a začít třeba běhat nebo tvořit jídelníček.

Pomoci lidem dosáhnout jejich cíle

Spousta lidí chce zhubnout nebo změnit váhu či alespoň složení těla. Blog vám může být průvodcem na cestě za vaším cílem. Dokázal jsem to, vy to dokážete taky. Určitě využijte e-mailového newsletteru.

Být důvěryhodným zdrojem

Nemám rád nedůvěryhodné zdroje. To máme asi stejně, ne? Vše, co zde popisuji, jsem si odzkoušel na vlastní kůži a seznámil jsem se s tím. A když v několika málo případech s tím nemám zkušenost, užívám informace ze zdrojů, kterým plně důvěřuji.

Být cílem lidí, kteří chtějí mají problém s motivací

Motivace je pro fitness motorem ke všemu. Potýkám se občas s problémem nedostatečné motivace, ale často se z toho dostanu. Nejen z prožitého vám budu prostřednictvím článků předávat zkušenosti.

Změnit životy čtenářů k lepšímu – po fyzické tak psychické stránce

Rád pomáhám lidem. Když pomůže nějaký článek, post na Facebooku nebo třeba e-book někomu a on mi to napíše, cítím se neuvěřitelně šťastný. Chci změnit i ten váš život pomocí přiblížení mého světa nebo radou v poradně, kterou využívejte, jak je libo.

Změnit pohled lidí na zdravou stravu

Lidé stravující ve fast-foodech jsou považováni za vyšší vrstvu, přitom se stravují odpadky. Lidé nosící si krabičky se salátem jsou považováni za idioty, kteří si nic v životě neužijí. To se musí změnit. Snad tomu nějak pomůžu/pomůžeme.

Odtučnit ČR

Tento přehled cílů blogu jsem schválně odkládal, protože tento cíl je možná trošku sprostý, ale je to tak. Odtučnit republiku je takový můj megacíl. Každý muž má za sebou nechat dopad, který jej zapíše nějak do dějin. Asi jsem si vybral tento 🙂 Tento cíl bych si nedal, kdybych to sám tak nějak nedokázal, vím, že to jde (z 40% tělesného tuku na cca 11%). Přečtěte si krátce o mně.

Jak toho chci dosáhnout?

Je to fajn mít cíle a ještě je krásně sepsány. Jak toho všeho dosáhnu?

Kvalitní obsah

Věřím, že kvalitní obsah může být cesta. Několik reakcí na články mě přesvědčilo, že to má smysl. Budu v tom pokračovat a přinášet někomu zlepšení do jejich života.

E-booky

Kromě blogu, který může působit rozkouskovaně, jsem nachystaný publikovat elektronické knihy na různá témata týkající se životního stylu, cvičení či jídla. Témat i nápadů je hodně.

Videa

Je čas se i ukázat ve videu. Něco o stravě, o tréninku a možná i o dalších věcech, co se týkají tohoto světa.

TY!

Právě člověk, který čte tento článek, může pomoci také a možná více než si myslí. Zaujali tě myšlenky a cíle blogu? Proč jej nesdílíš či neokomentuješ? Zmiň se o něm svým známým, šiř osvětu do světa. Buďme na stejné vlně.

Pomůžete???

Přidejte se na Facebook stránku

Nebo se přihlaste do newsletteru blogu a šiřte informace.

Přihlásit se!