Začněte ZDE

Tady začíná vaše cesta

Vítám vás na blogu Fitness101.cz tato stránka slouží k tomu, abyste se seznámili, jak s webem pracovat, co od něj očekávat a kde najít odpověď na vaše otázky.

O webu

Blog vznikl na základě zkušeností, které jsem získal během své proměny v roce 2011, kdy jsem zhubnul o 20 kg za čtyři měsíce a z následné cestě ke zdraví a pochopení toho, co je zdravá strava a jak se vlastně starat o tělo, aby mělo energii a nelikvidovalo se stravou.

Většina článků pochází z vlastních zkušeností, ty mé mohou být jiné než ty vaše, které třeba při zkoušení dané metody zažijete vy. Berte to na vědomí. Každý jsme jiný a každý máme jinou genetiku. Něco funguje, něco ne. Rovněž do článků píši vlastní názor, máte právo mít jiný.

Snažím se držet dále od “bullsh*tu”, který najdete všude okolo a na každém webu o hubnutí. Nenajdete tu recenzi na hubnoucí prášky se zfalšovanou recenzí, kterých je na webu hromadu.

Zajímají vás cíle blogu? Podívejte se na ně.

O autorovi

Jmenuji se Michal a můžete si o mně přečíst více na stránce tomu věnované. Vystupuji pod svým jménem, je to riziko, ale věřím, že je to i něco, co nás spojí a zboří bariéry v naší komunikaci. Webů s bezejmenným autorem je hodně.

V roce 2014 jsem napsal e-book Bez činek, který se věnuje cvičení s vlastní váhou.

Nejčastější otázky

Již více než rok běží na webu poradna, do které mi přistanou 1-3 dotazy denně. Většina otázek je totožná či velmi podobná. 90% odpovědí na vaše otázky najdete v sekci Otázky a odpovědi. Řada informací je v článcích na blogu, stačí použít hledání a najdete, co potřebujete.

Pokud ne, napište mi a odpovím individuálně.

Přihlašte se k odběru EXTRA tipů

Při psaní sázím na osobní kontakt a rovinu. Otevřel jsem poradnu, odpovídám na komentáře a snažím se dělat maximum pro to, aby vše bylo jednoduše pochopitelné. Některé tipy si nechávám pro “vyvolené” – odběratelé newsletteru.

Přihlásit se o tipy!

(Přijde vám 10 nej článků a každý týden jeden EXTRA obsah) Očekávejte dva e-maily týdně (výjimečně více) – jeden je tip a další bude nový článek na blogu.

Pro to aby vám tyto zprávy začaly chodit, musíte potvrdit váš zájem kliknutím na odkaz, který přijde v prvním e-mailu (ochrana proti SPAMu).

Potkejme se na sociálních sítích

Podlehl jsem sociálním sítím. Spojme se i tam.

Najdete mě (blog) na:

Zapojte se!

Nebráním se ani vašim zkušenostem. Máte nápad na článek? Napište mi nápad nebo klidně sepište vaše zkušenosti a vydám jej na blogu. Zažili jste proměnu? Nebojte se a pošlete mi detaily a po domluvě to zveřejníme.

Komentujte články, Facebook statusy a kdekoliv.

Zeptejte se!

“Když se zeptáte, budete vypadat jako hlupák pět minut. Když se nezeptáte, budete jim celý život”

nebojte se zeptat a napsat.

Detailní stravovací plán, který vás za tři týdny, krok za krokem...Hubnoucí jídelníček na 21 dní